Kniha návštěv

Datum: 10.04.2019

Vložil: Knopp-Kostkovi Opava

Titulek: Velký obdiv

Chtěli bychom touto cestou poděkovat manželům Knorovým za velkou obětavost,profesionalitu a zapálení pro věc ,kterou na 100% odvádějí.
Z pana Knora by jsi měli vzít příklad všechny firmy zabývající se prodejem obytných aut.
My jsme měli se setkání s ním i jeho ženou velmi pozitivní pocity.
Ještě jednou děkujeme

Datum: 21.04.2017

Vložil: Aleš Almavia

Titulek: Solární sestava

Na můj požadavek solární sestavy pro naše obytné auto mi paní a pan Knor doporučili a navrhli optimální sestavu. Nemám sice ještě nainstalováno, ale věřím, že bude v pořádku. Moc musím ocenit jednak velmi profesionální přístup, a jednak velmi lidský přístup, kdy se mi i přesto, že jsem přijel dlouho po pracovní době, oba věnovali opravdu profesionálně. Navíc velmi ochotně poradili, což opravdu musím ocenit. Vážím si takové spolupráce a vždy se k nim budu rád vracet, ačkoli moje dojezdová vzdálenost je poměrně velká. Ale vyplatí se to. Rád doporučuji všem.

Datum: 16.03.2017

Vložil: Dušan P

Titulek: Plnící lahve

Dnes jsem navštívil pana Knora kvůli lahvy na LPG. Velmi dobrá ochota (což se už málo stává) vyzkoušení lahve, která padne,vysvětlení jak nejlépe uchytit lahev. Osobně majitel firmy zajel se mnou na stanici LPG a ukázal jak správně tankovat LPG.
,,Moc velká spokojenost, vřele doporučuji všem,,,
Ještě jednou děkuji
Dušan P.

Datum: 26.09.2016

Vložil: Tomáš Č.

Titulek: Zakoupení vozidla

Tímto bych chtěl poděkovat majiteli společnosti p. Tomáši Knorovi za rychlý a profesionální přístup při zakoupení vozu z jeho nabídky. Od počáteční prohlídky vozu až po vyřízení registrace vozu vše probíhalo dle dohody. Oceňuji ochotu prodejce i mimo pracovní dobu, takže kdo nechce mít zbytečné starosti, tak u pana Knora bude určitě spokojen.
Díky, Tom

Datum: 03.02.2016

Vložil: Pavel K.

Titulek: GOLF IV

pomalu mi dosluhovalo auto a tak jsem začal hledat nové.
Kontaktoval jsem pana Knora - již s ním mám super zkušenost.
sehnal, udělal servis a já jezdím. DÍKY.

Datum: 16.07.2015

Vložil: Milan Magnusek

Titulek: Obytný vůz T620

Velmi dobrá spolupráce, auto v naprostém pořádku. Na čem jsme se domluvili to platilo. Profesionální přístup. Děkuji za obchod.

Datum: 29.04.2015

Vložil: Radek Pečenka

Titulek: nadšení

Od dlouholetého kamaráda jsem dostal doporučení na firmu Autoknor s.r.o., kam jsem přijel s nově zakoupeným karavanem, který jsem potřeboval nejen "trochu" dovybavit, ale i vyčistit, vyleštit a kompletně připravit na sezónu. Vše proběhlo, jak mělo, většinu dílů a věcí, které jsem potřeboval (a bylo jich opravdu hodně), měli skladem, zbytek se doobjednal, takže jsem za pár dnů s nadšením odjížděl!:-) ...přístup, profesionalita, cena a vstřícnost je důvodem, proč jsem i já doporučil firmu Autoknor s.r.o. dalším svým kamarádům!:-) ...tímto zdravím Jiřinku a Tomaše Knorovi. RP

Datum: 02.03.2015

Vložil: Karolína

Titulek: Koupe auta

Tohoto prodejce mohu jedine doporucit. Koupila jsem si zde VW Golf 1,9 TDI. Rychla domluva, hned druhy den jsme se na auto prijeli podivat,projet se a hned zakoupit. Vse bez vad. Auto krasne jezdi a slouzi. Chci timto tohoto prodejce doporucit kazdemu.

Datum: 14.08.2014

Vložil: Jan K.

Titulek: škoda octavia

koukal jsem po autech , protože staré dosluhuje. Kontaktoval jsem tohoto prodejce a bylo po hledání. Zakoupen a rovnou připraven - výměna všech náplní, rozvodu, geometrie, klima, filtry. Děkuji za rychlost a ochotu

Datum: 21.04.2014

Vložil: Míra a Jiřina

Titulek: Poděkování

Děkujeme panu Knorovi, za rychlou opravu obytného auta, a hlavně za jeho ochotu, vstřícnost a profesionalitu.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek